Hyase

KWARC RÓŻOWY

BEAUTY ROLLER to masażer do twarzy wykonany ręcznie z wysokiej jakości naturalnego różowego kwarcu, bez barwników i dodatków syntetycznych.

Masażer pobudza krążenie krwi i limfy, zmniejsza opuchliznę, poprawia owal twarzy i redukuje widoczność zmarszczek. Kamień jest naturalnie chłodny i może zostać dodatkowo schłodzony w lodówce, aby jeszcze efektywniej redukować obrzęki i cienie pod oczami. Skóra po masażu jest wyraźnie wygładzona i elastyczna. Niweluje napięcie, działa relaksująco i rozluźnia spięte mięśnie twarzy. Zastosowany po nałożeniu ulubionego kosmetyku, zwiększa jego wchłanianie i przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry.

Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości. Jego wibracje pomagają w nawiązaniu harmonijnych relacji z innymi, a także ze sobą, aby rozwinąć w sobie samoakceptację i poczucie piękna. Ma działanie oczyszczające, łagodzi stres i niepokój.

Beauty Roller jest polecany do wszystkich rodzajów skóry, szczególnie skóry dojrzałej, zmęczonej, pozbawionej sprężystości i jędrności.


Masaż wykonuj codziennie przez 5-10 minut na oczyszczonej, pokrytej ulubionym kosmetykiem skórze. Ruchy wałeczkiem kieruj od środka twarzy do góry i na zewnątrz, a wzdłuż szyi – naprzemiennie w górę i w dół. Okolice oczu i ust masuj małą głowicą.

Do masażu szczególnie polecamy SERUM Z WITAMINĄ E z serii VitaClinic.

Jak dbać:
Masażer oczyść wilgotną ściereczką i osusz. Nie myj pod bieżącą wodą i nie używaj środków chemicznych.

Dane techniczne:

  • Masażer do twarzy wykonany ręcznie z wysokiej jakości naturalnego różowego kwarcu, bez barwników i dodatków syntetycznych.
  • Posiada silikonowe zabezpieczenia, dzięki którym pracuje cicho i gładko.
  • Umieszczony w eleganckim pudełku.
  • Wymiary: 15,5cm x 5.5cm (+/- 0.5 cm)