Hyase

Poznaj HYASÉ

Kosmetyki zapewniające piękny i zdrowy wygląd to marzenie wielu kobiet. Dążenie do jego spełnienia stworzyło HYASÉ oraz pierwszy autorski produkt – serum hialuronowe (fr. hyaluronique sérum). Poszukiwanie kosmetyków idealnych inspiruje nas do tworzenia kolejnych produktów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i starannie dobranych składników aktywnych.

Tworząc HYASÉ, łączymy pasję z wiedzą, badaniami naukowymi i doświadczeniem. Opracowywanie receptur i produkcja odbywa się w Polsce. Wobec każdego produktu mamy wysokie wymagania, więc zawsze je pieczołowicie testujemy – nie tylko w laboratorium, ale i na własnej skórze, nigdy jednak na zwierzętach. Składniki naszych kosmetyków bardzo często mają pochodzenie naturalne, są skuteczne, a przy tym bezpieczne dla Twojej skóry. Bogate receptury i przyjemne konsystencje wzbogacamy wyjątkowymi zapachami pozbawionymi alergenów.

Hyase

Efekt HYASÉ

Nasze kosmetyki są odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry, pielęgnując jej naturalne piękno. Odpowiednio dobrane do rodzaju cery, zapewniają właściwe nawilżenie i elastyczność oraz chronią skórę przed skutkami upływu czasu. Zadbaliśmy również o to, by aplikacja była niezwykle prosta, a codzienna pielęgnacja – wyjątkowo przyjemna.

Bogata formuła kosmetyków HYASÉ daje spektakularny efekt, który pokochasz.

Hyase


Tworzenie dobrych i pięknych kosmetyków nabiera dla mnie sensu, kiedy mogę się nimi dzielić z Wami.


~ Marzena Demczuk